Sprzedam połowę bliżniaka - stan deweloperski , bez podatku PCC
Brzeziny-Kolonia gm. Poczesna Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Wtorek, 19 Maj, 2026 22:08
845 000 zł
5633 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:150 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Rynek:Pierwotny
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Cena: 845 000 zł / 5633 zł/m2
Opis oferty
1/2 blizniaka - stan deweloperski ( podwyższony )cena brutto - 845.000,00zł ( kupujący nie płaci podatku PCC )
Rozkład pomieszczeń : parter – wiatrołap, holl , duża otwarta przestrzeń dzienna ( salon , jadalnia, kuchnia ) łazienka , kotłownia/spiżarnia( przy kuchni) , oraz garaż jednostanowiskowy
poddasze - holl, 3 duże ustawne pokoje ( 15-18m2) , duża łazienka (8m2)
Część ogrodowa od strony południowej
media z sieci miejskich : prąd, woda, kanalizacja , gaz ( wykonane przyłącza i instalacje wewnętrzne)
Dojazd gminną drogą asfaltową i prywatną utwardzoną „wewnętrzną” ( wykonane krawężniki , nawierzchnia z kruszywa dolomitowego ).
Wokół w większości nowa zabudowa jednorodzinna .
W pobliżu centrum handlowe Auchan; Leroy Merlin ( ok.6km) , szkoła podstawowa , przedszkole , sklep spożywczy. Do centrum Częstochowy ok.7km. Komunikacja miejska
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i Handlowego ; informacje w nim zawarte mogą ulec zmianie.
Wizualizacje i zdjęcia stanowią własność Sp. z o.o. JOMA
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl
Lokalizacja: Brzeziny-Kolonia
Kategoria: Nieruchomości » Domy » Sprzedaż
Cena: od 718500 zł do 972000 zł Powierzchnia : od 128 m2 do 173 m2
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach